باربری صباشهر شهریار

باربری صباشهر شهریار

صباشهر شهریار یکی از مناطق شهریار و جز محله های بزرگ این منطقه می باشد که یکی از شعب اصلی ما در این محله وجود دارد اما شعب دیگری مثل باربری بلوار فردوس ، اتوبار طرشت ، پونک ، ستارخان و مرزداران نیز در نزدیکی آن قرار گرفته اند. دسترسی راحت این محله به بزرگراه اشرفی اصفهانی ، محمدعلی جناح و آیت الله کاشانی نه تنها موجب شده جمعیت زیادی در این منطقه ساکن شوند که هر ساله درگیر جابجایی و اسباب کشی می شوند ، بلکه در سرعت بخشیدن به خدمات باربری صباشهر شهریار نقش مهمی ایفا می کنند.

چه اقداماتی در باربری صباشهر شهریار انجام می دهیم؟

بطور کلی باربری صباشهر شهریار شامل حمل بار منازل ، ادارات ، پاساژها و … می شود. اما اگر دقیق تر به فرآیند حمل بار و جابجایی نگاه کنیم ، جزئیات و اقدامات بیشتری را دربرمیگیرد. هر فرآیندی که شامل جابجایی بار اعم از کالا ، اثاثیه ، محصولات شود ، باید ابتدا با بسته بندی بار آغاز و پس از جابجایی میان طبقات و قراردادن در خودروی حمل بار ، در مقصد تحویل داده شود. در این مسیر استفاده از تجهیزات تخصصی و همچنین نیروی کار ماهر حائز اهمیت می باشد.

پرندبار با تکیه بر 60 سال تجربه در حوزه حمل و نقل ، بهترین خدمات را به شما ارائه می نماید. همیشه تلاش کرده ایم که رضایت مشتریان را با بهترین خدمات و ارزان ترین تعرفه ها تامین کنیم و تمامی پرسنل ، کارگران و رانندگان شرکت علاوه بر انجام دقیق وظابف فنی خود ، تمامی حقوق مشتری را رعایت می نمایند.

اعزام سریع کارگر و اتوبار

فرآیند جابجایی بار و اثاثیه باید به سرعت انجام شود ، سریع بودن به معنی نادیده گرفتن دقت نیست. ما در وهله اول و پس از تماس شما به سرعت کارگر و خودرو را به محل موردنظر شما ارسال می کنیم و به دلیل اینکه چندین شعبه در مناطق مختلف شهریار داریم از این حیث جز سریعترین اتوبار ها نیز شناخته می شویم. لطفا در هنگام تماس با ما ، تعداد کارگر مورد نیاز و خودروی مناسب را اعلام نمایید.

بسته بندی اثاث و وسائل منزل

آیا حاضرید ریسک جابجایی را بدون بسته بندی اثاثیه گران قیمت خود بپذیرید؟ طبیعتا خیر. بسته بندی این اطمینان را می دهد که نه هیچ وسیله ای از جابجایی جا می ماند و نه هیچ آسیبی به آنها وارد می شود. همچنین بسته بندی موجب می شود که حمل بسیار بهتر و مطمئن تر انجام شود. اتوبار معتبر و بزرگ مثل گیتی بار اصول بسته بندی را به پرسنل خود آموزش داده اند و این کار را به بهترین نحو انجام می دهند. بطور کلی در باربری صباشهر شهریار بسته بندی اثاثیه بسیار مورد توجه قرار می گیرد و دلایل آن را می توان حمل ایمن و جلوگیری از خسارت به اثاثیه دانست.

اسباب کشی و جابجایی اثاثیه

شایع ترین جابجایی های درون شهری و درخواست باربری در صباشهر شهریار اسباب کشی منازل است. زیرا این محدوده حجم ساکنین زیادی دارد که در روزهای مختلف سال به خصوص فصول بهار و تابستان اقدام به اسباب کشی و جابجایی اثاثیه می کنند. نقل مکان از منزلی به منزل جدید ، همه جور اتفاقات غیر پیش بینی نشده به همراه دارد ، اما با رعایت اصول اثاث کشی می توان احتمال خسارات را به حداقل رساند.

اگر در تهران سکونت دارید ، احتمالا تا به حال حداقل یک بار اسباب کشی را تجربه کرده اید و می دانید که چه دردسر و استرس هایی به دنبال دارد. اما اگر این کار را به یک اتوبار معتبر بسپارید ، شما فقط ناظر بر عملکرد کارگران خواهید بود و بدون هیچ زحمتی به منزل جدید منقل می شوید.

خدمات باربری صباشهر شهریار جهت ارسال بار به شهرستان

اگر تقاضای باربری صباشهر شهریار به شهرستان یا بالعکس را دارید ، حتما روی توانایی و تجربه اتوبار ما حساب کنید. معمولا سفرهای بین شهری به دلیل مسافت بیشتری که نسبت به حمل بار درون شهری دارند ، از حساسیت بالاتری برخوردارند و باید توسط افرادی کاملا مجرب و تجهیزات و خودروهای مخصوص انجام شود. خوشبختانه به وجود پرندبار ، شما هیچ محدودیتی و نگرانی برای ارسال بار به شهرستان یا از شهرستان به پایتخت نخواهید داشت.

حمل بار درون شهری

عمده درخواست هایی که برای باربری صباشهر شهریار می شود مربوط به جابجایی های درون شهری است ، مثلا خانواده ای قصد دارند اثاثیه منزل خود را به محله دیگری در شهریار منتقل کنند ، یا وسائل خریداری شده از یک فروشگاه را به منزل ببرند ، یا یک اداره یا سازمان قصد جابجایی اثاثیه اداری را درون شهریار دارد. تمامی این موارد زیرمجموعه حمل بار درون شهری هستند که بخشی از خدمات پرندبار می باشد.

صدور بیمه نامه باربری در صباشهر شهریار

صدور بیمه نامه یکی از اقدامات باربری در صباشهر شهریار است که کمتر بین مردم جا افتاده ، اما اهمیت آن روز به روز برای مشتریان بیشتر می شود. خیلی از شرکت ها اقدام به دریافت بیمه بار می کنند. برخی افراد نیز که اثاثیه گرانقیمتی دارند نیز از ما می خواهند که اثاثیه آنها را بیمه کنیم. اما این مسئله بیشتر برای حمل بار بین شهری یا به خارج از کشور ضرورت دارد. اگرچه با صدور بیمه کل اثاثیه شما در امنیت صد در صدی به مقصد منتقل می شوند و حتی یک درصد نگرانی هم از این بابت نخواهید داشت. اگر مایل باشید ما می توانیم از شرکت های معتبر بیمه ای حمل بار ، کل اثاثیه یا بخشی از بار شما را بیمه نماییم.

حمل اثاثیه منزل از صباشهر به شهرستان

حمل اثاثیه از صباشهر به شهرستان و جابجایی وسایل به یک شهر دیگر از جمله سرویس های اتوبار پرند بار می باشد. برای حمل اثاثیه به شهرستان لازم است با یک باربری معتبر کار کنید تا از ارسال سریع وسایل خود مطمئن باشید. برای ارسال بار به شهرستان لازم است تا بارنامه دولتی برای وسیله باربری صادر شود و همچنین بار شما به صورت رسمی بیمه گردد.

شما می توانید برای جابجایی کلیه بارهای خود اعم از وسایل منزل ، کالای انفورماتیک ، بارهای مربوط به شبکه، وسایل اداری ، اثاثیه منزل ، بارهای وارداتی ، بارهای صادراتی ، بارهای نماشگاهی ، بارهای گمرکی ، مواد شیمیایی و صنعتی ، بار کارخانه ها ، بارهای نمایشگاهی ، مبلمان و کلیه بارهایی که نیار به حمل به شهرستان دارند با شماره ۸۸۸۸۸۶۴۴ تماس بگیرید.
تماس با شماره ۸۸۸۸۸۶۴۴
موارد مهم حمل اثاثیه به شهرستان

وسیله حمل اثاثیه منزل به شهرستان حتما باید بارنامه دولتی داشته باشید . بارنامه دولتی مجوز تردد وسیه باربری در جاده های سطح کشور است.

بار شما حتماً باید بیمه باشد تا در صورت بروز هر گونه مشکل برای وسایل و اثاثیه بتوان مشکل را از طریق بیمه پیگیری نمود.

قبل از ارسال بار یک نسخهو یا یک کپی از بارنامه دولتی را به عنوان رسید نزد خود داشته باشید .

موارد ذکر شده روی بارنامه را با موارد درخواستی خود مطابقت دهید.

از قراردادن وسایل و اشیا گرانبها مانند اسناد ، طلا ، جواهر و … داخل وسیله حمل بار خودداری نمایید.

قبل از بارگیری یک لیست از کلیه وسایل خود تهیه کنید و پس از رسیدن به مقصد نیز موارد را چک کنید.

ویژگی های باربری صباشهر برای حمل اثاثیه به شهرستان

برای کلیه وسایل حمل اثاثیه به شهرستان بارنامه دولتی صادر می گردد.

بار شما توسط شرکت معتبر بیمه ای ، بیمه می شود و در صورت بروز هرگونه مشکل بیمه کلیه خسارات احتمالی را پوشش می دهد.

برای بسته بندی از نیروهای متخصص , کارگر اسباب کشی استفاده می شود و نهایت دقت به کار گرفته می شود تا وسایل شما مطمئن و درست بسته بندی شوند.

استفاده از کارتن های ویزه اسباب کشی باعث می شود تا ضریب اطمینان بالاتر برود.

بسته بندی به شکلی انجام می شود که که در هنگام جابجایی آسیبی به بار شما نرسد.

برای کلیه جابجایی ها ار وسایل مخصوص باربری حمل اثاثیه استفاده می شود.

قیمت منطقی و متناسب با خدمات ارائه شده و بر اساس تعرفه مصوب اتحادیه

تلفن تماس اتوبار و باربری صباشهر شهریار

اولین گزینه برای دسترسی به اتوبار وب سایت ما می باشد که بصورت 24 ساعته و آنلاین پاسخگوی شماست. اما جهت مشاوره های رایگان و یا سفارش اتوبار و باربری در صباشهر شهریار می توانند با تلفن های 09123001289 تماس بگیرند. ما سعی کرده ایم برای پاسخگویی تلفنی سریعتر به درخواست های مشتریان ، برای هر محله خط تلفن ویژه اختصاص دهیم. حتی در صورتیکه تماس خطوط با مشکل روبرو شدند می توانید با تلفن همراه مدیریت اتوبار تماس بگیرید.

همچنین، ارتقای آگاهی و آموزش رانندگان نیز برای بهبود این مسئله بسیار مهم است. با توجه به رشد روزافزون شهر تهران، مدیریت مناسب و بهبود شبکه حمل و نقل کالاها در این شهر برای افزایش رضایت شهروندان و توسعه پایدار، بسیار حائز اهمیت است.

 

چند روز قبل از اسباب کشی باید سرویس بسته بندی اثاثیه را رزرو کنم؟

بهترین زمان برای رزرو سرویس بسته بندی وسایل منزل یک روز قبل از اسباب کشی با تماس با پرند بار می توانید سرویس بسته بندی وسایل منزل را رزرو کرده و یک زمان را برای بسته بندی اثاثیه منزلتان انتخاب کنید

هزینه های بسته بندی به چه صورتی است ؟

برای دریافت هزینه های بسته بندی اثاثیه منزل با شماره تلفن 09123001289تماس حاصل فرمایید کارشناسان باربری و اتوبار پرند بار سرویس بسته بندی اثاثیه منزل را به صورت تخصصی برای شما انجام خواهند داد

آیا پرند بار بسته بندی و اسباب کشی را انجام می دهد ؟

بسته بندی وسایل منزل همواره یکی از مشکلات در اسباب کشی است اگر قصد دارید اسباب کشی کنید بهترین گزینه برای حمل بار و جابجایی وسایل منزل همراه با بسته بندی تخصصی خدماتی نوین را انجام می دهد

سخن پایانی

در بخش سخن پایانی پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات گسترده و کارشناسانه باربری‌های معتبر است. این شرکت‌ها در تمام مراحل اسباب کشی مانند بسته بندی وسایل منزل، حمل و نقل و بازکردن بسته‌ها و چیدمان وسایل در منزل جدید به شما کمک می‌کنند. شما می‌توانید با سپردن کار به پرسنل ماهر شرکت‌های معتبر با اطمینان خاطر اثاث کشی کنید. با داشتن بیمه نامه باربری نیز می‌توانید بر ایمنی وسایل خود بیفزایید و خسارات ناشی از آسیب‌های احتمالی را به صفر برسانید.

مناطق پوشش دهی باربری گیسو بار

باربری شهریار میدان نماز

باربری صباشهر شهریار

باربری فردوسیه شهریار

باربری شهریار وحیدیه

باربری خادم آباد شهریار

باربری باغستان شهریار

باربری امیریه شهریار

مطالبی که در این مقاله می خوانید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *