شرح وظایف راننده خودرو سنگین – وظیفه راننده کامیون

آیا وظیفه راننده ماشین های باربری چیدمان بار میباشد ؟ **توجه توجه رانند وظیفه چیدن بار را ندارد در صورتی که مزد یک کارگر را بگیرد موظف به چیدن بار می باشد و ظیفه اصلی راننده مسلط بودن راننده به جاده ها و میانبرها میباشد**

جابجایی و انتقال وسایل به قدر کافی آزار دهنده هستند. این سختی وقتی پیچیده میشود که برای اثاث کشی یا انتقال وسایل لازم است در میان خیابانهای پر ترافیک یا جاده های برون شهری در رفت و آمد باشیم. راه حلی ساده که میتواند این مشکل را حل کند، مراجعه به شرکت های باربری تهران به شهرستان و عقد قراردادی برای انتقال وسایل می باشد. البته موضوع مهمی که باید مورد توجه قرار گیرد، رانندگانی هستند که در شرکت های باربری کار میکنند. تعهدات و وظایف رانندگان در باربری ها موضوع مهمی است که مستقیما میتواند در جلب نظر یا رد اعتماد مشتریان دخیل باشد.

 

 

خصوصیات یک راننده

برخی از ویژگی های یک راننده شاید خیلی مهم نباشند مثلا خوش رویی گرچه یک صفت خوب و شایسته برای راننده باربری به حساب می آید اما قطعا یک صفت ضروری نیست اما برخی وظایف یا ویژگی ها لازم و ضروری هستند بعنوان مثال آشنایی با مسیر یا شهری که مقصد اثاث کشی هست، موضوع مهمی است و یک وظیفه ضروری برای راننده محسوب میشود زیرا عدم آشنایی با مسیر میتواند باعث تاخیر در ارسال یا تحویل لوازم یا اثاث شود، موضوعی که خوشایند نخواهد بود. در میان این قضیه، میتوان قانون پذیر بودن  ایشان را عنوان کرد. زیرا چنانچه راننده ای مطیع قوانین و مقررات باشد، نسبت به قرارداد فی مابین شما و شرکت باربری تهران هم متعهد خواهد بود و سلامت کالای شما را تضمین خواهد کرد.

این قانون مداری را می توان به رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی هم بسط داد و به ضرس قاطع چنین نتیجه گرفت که رعایت قوانین رانندگی از جانب راننده، نتیجه ای جز جلوگیری از آسیب به اثاث و کالای مشتریان نخواهد داشت. همکاری و هماهنگی و آشنایی با راه و مسیر، از ویژگی های مهم یک راننده خوب می باشند

وظایف رانند در باربری

چک کردن مداوم وسیله نقلیه از وظایف رانندگان در باربری ها خواهد بود: در مطلب بالا برخی از ویژگی های رانندگان را عنوان کردیم که برخی از آنها لازم ولی برخی دیگر ضروری بودند. یکی دیگر از ویژگی های ضروری برای رانندگان، آشنایی کامل فنی و مکانیکی از خودرو می باشد زیرا هر لحظه ممکن است در طول مسیر نقصی فنی پیش آید که سبب میشود محموله طبق زمین بندی به مقصد نرسد لذا آشنایی فنی و چک کردن صحت وسیله نقلیه از وظایف رانندگان در باربری می باشد.

مطالبی که در این مقاله می خوانید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *