قانون استفاده از اسانسور برای اسباب کشی

اسانسور در اثاث کشی به ۲ دسته تقسیم خواهد شد . دسته ی اول اسانسور های مخصوص و ویژه حمل بار و اثاث کشی می باشد که به اندازه ی کافی بزرگ بوده است و تمامیه بار و اثاث را به راحتی در خود جایی می دهد و از این جهت خیال صاحب بار راحت خواهد بود و به بهترین روش ممکن و روشی اسان و راحت این بار حمل و نقل و جابه جا خواهد شد با کمترین هزینه ممکن و بهترین کیفیت ممکن البته باید به این نیز توجه کرد که گاهی برخی از ساختمان ها از تایمی به بعد اجازه استفاده از این اسانسور ها نمی دهند که می تواند به دو دلیل تقسیم شود .

۱- جهت اسایش و راحتی همسایگان از تایمی به بعد اجازه داده نخواهد شد . ۲-جهت جمع اوری زباله ها توسط کارکنان ساختمان که این نیز خود از ساعت ۹ به بعد شروع خواهد شد .

دسته دوم استفاده از اسانسور ها

دسته دوم استفاده از اسانسور ها خود به دو دسته تقسیم می شود دسته اول اسانسور های می باشد که نفر می باشد و فقط مخصوص نفر می باشد اما می توان وسایل خورده ریز و نسبتا بزرگ را با این وسایل جابه جا کرد به این دلیل که وسایل اثاث کشی برخی از انها هم وزن خود انسان می باشد و مشکلی برای جابه جایی انها وجود ندارد .

دسته دوم اسانسور های هم نفر بر و هم اثاث بر است که نه خیلی کوچک هستند همانند اسانسور های نفر بر و نه خیلی بزرگ هستند همانند اسانسور های اثاث کشی از این جهت ما به شما توصیه می کنیم که در این مواقع از این اسانسور ها استفاده کنید جهت اثاث کشی البته باید به این اشاره شود که جابه جایی و حمل بار با اسانسور هیچ گونه اسیب و ضرری به اسانسور نمی زند.
آیا مدیر ساختمان میتواند آسانسور را قطع کند

 

کلمات کلیدی:
اسباب کشی با آسانسور ممنوع
ماده ۵۶ قانون آسانسور
شارژ اسباب کشی
قوانین اسباب کشی
هزینه استفاده از اسانسور برای اسباب کشی
جریمه حمل بار با آسانسور
جایی که وظیفه اسباب کشی خانه را بر عهده دارد شهربانو

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *