کارگر اسباب کشی پرند – کارگر باربری پرند

کارگر اسباب کشی پرندبار آموزش دیده اند تا در زمان اسباب کشی بتوانند بهترین سرویس ممکن به شما ارائه کنند. کارگران باربری پرندبار بسیار با تجربه و خوش اخلاق و ماهر هستند. یکی از نکاتی در هنگام اثاث کشی می تواند تاثیرگذار باشد و روی شما تاثیر بگذارد رفتار کارگران است . ما تلاش کرده ایم تا کارگران خوش اخلاق را جذب کنیم و با آموزش آنها خدمات مطلوبی را به شما ارائه کنیم.عواملی که در زمان حمل اثاثیه بسیار اهمیت دارد فشار روحی و عصبی است که شما در آن قرار می گیرید ما در اتوبار پرندبار کارگران خود را آموزش میدهیم تا بتوانند از این فشار بکاهند و به شما کمک کند تا اسباب کشی آرام و آسانی داشته باشید. شما این اطمینان را می‌دهیم که کارکنان باربری بهترین رفتار را با شما خواهند داشت در وضعیت شما اولویت اول کاری ما است.

اتوبار پرند بار سع می کند با ارائه کارگر اسباب کشی آموزش دیده و توانا به توجه به حجم بار این امکان را فراهم کند تا بدون دردسر اسباب کشی داشته باشید و از کارگر باربری پرند مناسبی استفاده کنید.

کارگر اسباب کشی پرند تهران

کارگز اسباب کشی , کارگر حمل اثاثیه پرند برای جابجایی کوچک و حمل وسایلی که شما میتوانید از سرویس وانت بار استفاده کنید. ظرفیت وانت بار یک الی دو تن است . در صورتی که وسایل منزل شما بسیار کوچک هستند و جابه‌جایی جزئی در پیش دارید می توانید برای گرفتن وانت بار با من تماس بگیرید برای حمل وسایل بزرگتر می توانید از نیسان استفاده کنید . در صوتیکه وسیله جدیدی برای منزل خود خریده اید مانند یخچال ساید بای ساید یا تلویزیون های بزرگ و مبلمان و می خواهید وسیله خود را به سعادت آباد حمل کنید می‌توانید با ما تماس بگیرید تا بهترین سرویس به شما معرفی و ارائه کنیم.

 

کارگر اسباب کشی پرند , معتبرترین باربری منطقه

باربری پرندبار , اتوبار پرندبار یکی از بهترین و معتبرترین باربری های این منطقه است که در میان باربری های پرند فعالیت می کند. این باربری همیشه تلاش می کند که با بالاترین کیفیت ممکن و با بهترین شکل به همشهریان عزیر در زمینه حمل اثاثیه و باربری سرویس دهی کند. برای حمل اثاثیه منزل می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

ویژگی کارگر باربری پرند

 • کارگران اسباب کشی پرند نیروی متخصص و حرفه ای می باشند که در حمل و جابه جایی اسباب مهارت بسیار بالایی دارند ، در نتیجه برای اسباب کشی وسایل خود نمی توانید به نیروی معمولی اکتفا کنید و نیاز دارید از کارگران تخصصی استفاده کنید.
 • کارگر اسباب کشی معمولا ، توسط شرکت ارائه دهنده خدمات باربری آموزش دیده اند در نتیجه نمی توان به هر فردی برای باربری اعتماد کرد و حتما از کارگرانی استفاده کنید که زیر نظر شرکت های باربری آموزش دیده باشند.
 • برای جابه جایی وسایل سنگین مانند یخچال ساید ، میز ناهار خوری شیشه ای ، پیانو و گاو صندوق از کارگران ماهر استفاده کنید
 • کارگر اسباب کشی می بایست از تجهیزات لازم برای حمل بار استفاده کند.
 • اگر برای بسته بندی وسایل خود نیاز به کارگر اسباب کشی دارید می بایست قبل از اسباب کشی به شرکت باربری مربوط اطلاع دهید تا کارگر مناسبی را برای اسباب کشی ارسال کند.

تعرفهکارگر  باربری و اتوبار پرند

تعرفه باربری برای سه ساعت اول به شرح زیر است :

هزینه وسیله باربری (خاور – ایسوزو – … )برای سه ساعت اول : تماس بگیرید

هزینه کارگر اسباب کشی برای سه ساعت اول : تماس بگیرید

هزینه هز ساعت اضافه وسیله باربری : تماس بگیرید

هزینه ساعت اضافه کارگر اسباب کشی : تماس بگیرید

هزینه وانت بار برای ۲ ساعت اول : تماس بگیرید

هزینه نیسان بار برای ۲ ساعت اول : تماس بگیرید

برای هزینه های باربری و اسباب کشی به این نکته توجه داشته باشید که هزینه وسیله باربری از زمان حضور درب منزل شما محاسبه می شود به همین خاطر در زمانبندی و برنامه ریزی برای اسباب کشی دقت کنید تا در هنگام محاسبه هزینه به مشکل نخورید. برای کارگرهای اسباب کشی به طور معمول دو نفر کارگر و یک نفر بارچین داخل ماشین نیاز است که راننده کار بارچین را انجام میدهد و عملا هزینه ۳ نفر برای باربری محاسبه می گردد.

 

کارگر اسباب کشی پرند کمترین هزینه

معمولا در شهر پرند ، به دلیل بالا بودن آمار اسباب کشی کارگران اثاث کشی ماهری وجود دارد در نتیجه تعرفه قیمت کارگر اسباب کشی پرند می تواند از منطقه به منطقه و از شرکت به شرکت دیگر متفاوت باشد.

متاسفانه به علت رقابت بالا و عدم وجود صداقت شرکت های باربری هزینه اولیه ای را براورد می کنند و پس از حمل و جابه جایی کالا هزینه ای چند برابر را درخواست می کند . در نتیجه سعی کنید با آگاهی از قیمت کارگر اسباب کشی شرکت مربوط از کارگران مناسبی استفاده کنید تا اسباب کشی بی دردسر و راحتی داشته باشید.

شرکت تمام کار سعی کرده است با اعلام دقیق قیمت کارگر اسباب کشی پرند دغدغه شما را کاهش دهد. در ادامه با تعرفه و قیمت کارگر اسباب کشی باربری پرندبار را مشاهده می کنید .

 • کارگر خالی جهت تخلیه و یا بارگیری وانت بار هر نفر حداقل ۵۰۰۰۰ تومان و حداقل تعداد نفرات ارسالی ۲ نفر می باشد.
 • کارگر خالی جهت تخلیه و یا بارگیری کامیونت – خاور – ایسوزو – بادسان و… هر نفر حداقل ۵۰۰۰۰ تومان و حداقل تعداد نفرات ارسالی ۳ نفر می باشد
 • هزینه ایاب و ذهاب گروه کارگران خالی بدون کامیون یا وانت بار در کل شهر پرند ۲۵۰۰۰ می باشد که بر عهده درخواست کننده می باشد

کارگر حمل اثاثیه پرند

ما همواره سعی بر این داشتیم تا با تعدد شعبه های مختلف پرندبار در سراسر شهر پرند سرعت ارائه خدمات خود را به همشهریان عزیر بالا ببریم. به علت نزدیکی شعبه پرند بار در مناطق مختلف پرند ارائه خدمات باربری و حمل اثاثیه در سریع ترین زمان ممکن برای این محدوده انجام میپذیرد و از زمان تماس شما بعد از ۲۰ دقیقه ماشین ویژه حمل بار درب منزل شما خواهد بود.

ارسال کارگر اسباب کشی یکی از خدمات پرندبار است که با خدمت رسانی سریع و جماع در حوزه حمل بار به همشریان عزیز در این محدوده خدمت رسانی می کند.در صورت نیاز به مشاوره و گرفتن استعلام قیمت می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید . همکاران ما ۲۴ ساعته آماده سرویس دهی به شما هستند .برای تماس جهت ارسال کارگر اسباب کشی می توانید با شماره ۸۸۸۸۸۶۴۴ تماس بگیرید.

کارگر اسباب کشی شهرستان

اتوبار پرندبار در زمینه ارسال کارگر اسباب کشی به شهرستان نیز فعالیت می کند در نتیجه شما می توانید با خیال راحت اسباب و وسایل خود را از پرند به شهرستان های ارسال کنید و از کارگر اسباب کشی شهرستان شرکت تمام کار نیز استفاده کنید.

 • هزینه حمل بار توسط کارگر ۳۰۰۰۰ الی ۴۵۰۰۰ تومان می باشد
 • هزینه حمل یخچال ساید بای ساید و شیشه میز کنفرانس ۱۰ میلیمتر به بالا به زای هر طبقه ۸۰۰۰ تومان محاسبه میگردد
 • تعرفه حمل گاوصندوق بیش از ۵۰ کیلوگرم به ازائ هر ۵۰ کیلوگرم هر طبقه ۵۰۰۰ تومان می باشد- مثال:هزینه حمل یک گاوصندوق ۱۵۰ کیلوگرمی از طبقه ۲ به طبقه ۲ برابر است با ۶۰ هزار تومان ( ۲+۲)* ۵۰۰۰ *۳
 • دستمزد کارگر باربر جهت حمل پیانو بسته به نوع پیانو به ازاء هر طبقه جابجایی ۱۰ الی۲۰ هزار تومان می باشد
 • هزینه دستمزد کارگر باربری خالی به ازائ هر نفر ۵۰۰۰۰ تومان می باشد

باربری پرندبار , اتوبار پرندبار با آموزش کادری ماهر و توانا در زمینه اسباب کشی و حمل بار آماده اعزام نیرو و کارگر حمل اثاثیه در پرند و شهرستان می باشد. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما در ارتباط باشید.

کارگر اسباب کشی 09123001289

هزینه کارگر اسباب کشی

هزینه اسباب کشی برای همه افراد اهمیت دارد و افرادی که می خواهند از کارگر اسباب کشی یا اثاث کشی و کارگر حمل بار و باربری استفاده کنند معمولا براورد دقیق قیمت را انجام می دهند. شما می توانید با تماس تلفنی و مشاهده تعرفه باربری در سایت اطلاعات لازم را کسب کنید.

کارگر اسباب کشی محدوده پرند

شعبات باربری پرند بار آماده ارائه کلیه سرویس های تخصصی و ویژه حمل اثاثیه و اسباب کشی به ساکنین شهر پرند است. اتوبار پرندبار خدمات مربوط به حمل اثاثیه و حمل بار در محدوده پرند را انجام میدهد.ارائه خدمات کارگر اسباب کشی, کارگر اسباب کشی, کارگر حمل اثاثیه , کارگر باربری و کارگر بسته بندی محدوده اطراف آن از جمله خدمات محدوده پرند شرکت باربری پرند بار می باشد. بسته بندی اثاث ، اسباب کشی ، خدمات ویژه VIP ، حمل وسایل سنگین مانند گاو صندوق ، جابجایی بار و وسایل منزل و تجهیزات اداری از جمله خدمات باربری پرند بار است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *